Міський конкурс інтелектуальної гри «Грошовий потік» (CASHFLOW)

З метою  створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва через розширення можливостей для навчання молоді основам фінансовій грамотності та розвитку кадрового потенціалу МСБ у м. Горішні Плавні, на виконання Програми підтримки підприємництва з ініціативи міського Голови Дмитра Бикова, у 2019 році була запроваджена ідея проведення конкурсу – гри «Грошовий потік». Надав фінансову підтримку для відзначення переможців та прийняв участь у якості голови журі   – підприємець із великим досвідом Володимир Говоренко. Практичним виконавцем навчання і проведення самої гри стало МІСЬКВО. 

Особлива вдячність вчителям які проводили навчання серед учнівської молоді:

Марина Володимирівна Богданова – Портяна

Ткаченко Олександра Дмитрівна

Щербаченко Інна Вячіславівна

 Шевченко Надія Петрівна

Щербан Оксана Василівна

Возняк Віталій Євстафійович

Конкурс дає можливість дітям в ігровій формі навчатись азам фінансової грамотності. Цьогорічний конкурс був  запланований на квітень місяць, але короновірус не дав такої можливості. Тому шкільні змаганні були проведені після виходу   з карантину, а практично наступного дня – фінальні ігри. 

В цьому році було заплановано провести гру у квітні місяці, але з-за пандемії, захід було перенесено на травень. Відбірковий тур до фіналу було проведено у кожній школі окремо. Там були визначені переможці у кожній школі. 18.05. вони зустрілись у фіналі, який відбувся  у СЗОШ № 1.

У заключній стадії гри взяли участь тільки дівчата.  Хлопці до фіналу не пробились. Переможцем міського конкурсу-гри «Грошовий потік -21» стала учениця СЗОШ №4 Афанасьєва Валерія.

  Фіналісти конкурсу:

Котвицька Вікторія СЗОШ №1, Руслана Ворона СЗОШ №2, Литвин Юлія СЗОШ № 3, Афанасьєва Валерія СЗОШ №4, Федченко Вікторія СЗОШ №5, Тітаренко Елізабет СЗОШ №6.

Всі фіналісти та переможець конкурсу будуть нагороджені призами та грошовою премією. Кожен учасник шкільних змагань отримав футболку з логотипом.

Положення конкурсу