Популяризація підприємництва та розширення можливостей системи підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу

Цей проекти фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади(GAC) та реалізується в рамках діяльності Проекту ПРОМІС відповідно до Меморандуму про співпрацю щодо реалізації проекту «Партнерство для розвитку міст» у  місті Горішні Плавні між Федерацією канадських муніципалітетів та Горішньоплавнівською міською радою від 23 грудня 2015 року.

Метою Проекту є створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва через розширення можливостей для навчання молоді та розвитку кадрового потенціалу МСБ у м. Горішні Плавні.

Для ефективного досягнення цілей Проекту та відповідно до бюджету ФКМ/ПРОМІС наддасть фінансування у вигляді технічної допомоги у розмірі 589 100 грн.

Детальна інформація про проект “Популяризація підприємництва та розширення можливостей системи підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу”

КОНКУРСИ У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

  • “Краща бізнес-ідея” 2020-2021 року
    Міський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед учнівської молоді проводиться на виконання Програми підтримки підприємництва та впровадження проєкт №2230-03-37 «Популяризація підприємництва […]