1. Назва підприємства
“OFFER UA”
2. Власник/директор
Попов Олександр Павлович, Курінько Микола Володимирович
3. Фізична адреса
м.Київ, Набережна Дніпровська, 23а, 8 поверх
Горішні Плавні (Комсомольськ) вул. Будівельників, 62
4. Сайти
http://offerua.com/
5. Електронна пошта
office@offerua.com
6. Телефони
+38 044 221 42 47
+38 067 244 47 37

 

«Незалежність будь-якої країни характеризується насамперед розвитком її економічного потенціалу. У сучасних умовах, що сприяли втраті традиційно існуючих східних ринків збуту українських товарів і не реалізованих, всупереч очікуванням, європейських перспектив, українська економіка переживає не найкращі часи. Але для цього, кожен з нас, українців, повинен сумлінно працювати».
Завдання компанії OFFER UA – подолати всі ці негативні тенденції, ми прагнемо як відновити бізнес-контакти з країнами СНД, так і допомогти українським виробникам вийти на європейські ринки.
Для себе ми вибрали два напрямки діяльності, які, на наш погляд, зараз надзвичайно актуальні:
участь у розвитку економічного потенціалу країни і зміцнення енергетичної незалежності

Падіння національної валюти вдарило по кожному українцеві, але найбільше – по малому і середньому бізнесу. Безліч підприємств змушені зупинити виробництво, в тому числі у зв’язку з втратою традиційного російського ринку.
Але ці негативні тенденції одночасно є і шансом для розвитку. По-перше, через падіння гривні собівартість українських товарів у перерахунку на євро може конкурувати навіть з Китаєм. По-друге, якість багатьох наших товарів давно не поступається європейським.
Завдання компанії OfferUA – посприяти українським підприємствам з виходом їх товарів на європейські ринки, а також стимулювати розвиток українського ринку. Насамперед це стосується товарів легкої промисловості – галузі, яка сама по собі є трудомісткою і дає роботу багатьом українцям, в основному жінкам.
Першим проектом OfferUA на цьому шляху стане вихід на європейський ринок дитячого текстилю українського виробництва.

Енергетична безпека – це найважливіше питання національної безпеки. Багато років наша країна тотально сиділа на ресурсній голці Росії. Настав час шукати альтернативи.
По-перше, сьогодні для нас стратегічно важливими є економія чи повна заміна природного газу на інші види палива. Компанія OfferUA надає послуги приватним, державним або бюджетним підприємствам з впровадження енергоефективних технологій, а також по переходу на альтернативні джерела енергії.
По-друге, Україні важливо суттєво збільшити обсяги буріння і видобутку власних нафти і газу. Це неминуче веде до збільшення потреби в спеціальних мінералах, які застосовуються в цих технологіях. Сучасне і високотехнологічне болгарське підприємство «Баріт-Майнінг» пропонує вигіднішу альтернативу, ніж китайські та російські постачальники, зокрема баритовий концентрат на підприємства нафто-газової промисловості. OfferUA – ексклюзивний представник цієї компанії на території СНД, з власним складом в самому серці України. Барит болгарського виробництва не лише набагато якісніший, але й дешевший ніж російський та китайський. А зручне розташування дозволяє нам забезпечити максимально швидку доставку в будь-яку точку України и Білорусії.