Запускаємо курс для підприємців!
Учасники отримують теоретичні і практичні знання та навички у сферах маркетингу, бізнес-аналітики, фінансового моделювання та планування, реклами, управління персоналом, менеджменту та ведення власної справи.
Мета курсу – створити робочі навички вирішення основних питань, що постають перед сучасним підприємцем або топ-менеджером компанії найефективнішим та найконкурентнішим способом.
Структура навчального процесу побудована таким чином, щоб результатом курсу став фінансово обґрунтований проект реальної справи, оптимізації існуючого бізнесу або стартапу, який здатний забезпечити слухача курсу постійним прибутком на рівні, достатньому для запитів сучасного підприємця та задовольнити існуючий на ринку попит на товар або послугу.
Реєструємося за посиланням:

http://surl.li/wfue

В рамках виконання проєкту: “Популяризація підприємництва та розширення можливостей системи підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу”

Вже навчаємо!

Роботі з застосуванням програмного забезпечення «Конструктор + Розкладник»  на  широкоформатному плотері  Right Plotter RT – 180E-2, дігітайзері AO та сучасного розкрійного обладнання.

Бажаєш навчатись? Заповнюй форму та надсилай!Ми обов’язково з тобою зв’яжемось!