1.     Назва підприємства
BABYART
2.     Власник/директор
Мякініна Галина Володимирівна
3.     Фізична адреса
39803, м. Горішні Плавні, Полтавська область, вул. Добровольського 65\1
4.     Сайти
Babyart.ua
5.     Електронна пошта
babybos@ukr.net
6.     Телефони
0675300133,  0672308528

 

Підприємство «Baby art» було створено в 2000 році. Вже понад 18 років наша кампанія одягає дизайнерськими моделями одягу новонароджених та дітей раннього віку в Україні та за її межами. «Baby art» –  швейне виробництво повного циклу: розробка ескізів, створення конструкцій і лекал,відшивання партій різними тиражами (мінімальна партія 50 одиниць одного кольору та одного розміру).

Наша гордість- це наше трикотажне виробництво, яке відшиває понад 8 тонн продукції за місяць. На підприємстві працює більш ніж 100 робітників.

Виробництво одягу здійснюється завдяки власному , сучасному, технологічному обладнанню SIRUBA : 3-4 ниткові оверлоки; розпошив ; спеціальні машини для пришивання  фурнітури, виготовлення петель, закріпок ; збору, обробки окремих деталей;  пилка, кнопка, вишивальний цех, шовкографія та інше.  Замовлення виконуються в максимально стислий термін.

Для бажаючих розпочати свій власний бізнес, ми пропонуємо відкрити наш брендів магазин за методикою франчайзінгу .

На сьогоднішній день існує понад  50-ти наших фірмових магазинів які відкриті за даною методикою  в різних куточках України (Бердянск,Бориспіль,Вінница,Вишгород,Градизьк,Івано-Франківськ,Київ,Луцк,Маріуполь, та інші)

Ми виробляємо понад  1000 видів продукції такі як:

сорочечки
пінетки,рукавички;
ясельні комплекти;
повзунки;
слинявчики;
чепчики і шапочки;
штани, комбінезони і пісочники.
Нижню  білизну — водолазки, майки, труси;
блузки — від класичного білого до яскравих кольорів;
трикотажні костюми і комплекти;
толстовки, кофти, джемпера;
куртки, жилетки;
халати і піжами;
футболки;
лосини, шорти, треси;
сукні та спідниці.

Наше підприємство брало участь у міжнародних форумах товарів та послуг для дітей таких як: «Baby Expo» та міжнародних виставках «Baby Fashion».

Реалізація товарів нашого виробництва здійснюється через мережу спеціалізованих фірмових магазинів «Baby Art», мережу сайтів та співпрацю з такими шоп магазинами як : «ModnaKasta», «Rozetka».

 

 

 

 

 

 

 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider