До уваги малого та середнього бізнесу Полтавщини      

 Державна установа„ Офіс з розвитку підприємництва та експорту” планує офіційний запуск міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу на платформі „Дія.Бізнес”.

Єдиний експортний веб-портал — це онлайн-платформа для імпортерів та закордонних компаній, які прагнуть залучитись партнерством в Україні. Мета запуску міжнародної версії веб-порталу — промоція українських пріоритетних секторів, міжнародних заходів, які організовуються на території України, а також допомога у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та потенційними закордонними партнерами.

Дата: 21 вересня 

Час: 14:00

Місце проведення: Освіторія Хаб, вулиця Московська, 2, Київ, 02000

Запрошуємо ознайомитися із новою версією Єдиного експортного вебпорталу. Подія транслюватиметься на Фейсбук-сторінці „Дія.Бізнес, ДУ „Офіс з розвитку підприємництва та експорту” (https://cutt.ly/ZW9T0bh )

Детальна інформація доступна на Експортному веб-порталі „Дія.Бізнес” за посиланням: https://cutt.ly/ZW9USb9

__________________________________________

Міжнародна версія Єдиного експортного веб-порталу створена Офісом з розвитку підприємництва та експорту на платформі Дія.Бізнес за стратегічної та інституційної підтримки Уряду України, Міністерства економіки України та Міністерства цифрової трансформації при фінансовій підтримці Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *