Щорічно у нашому місті проводиться конкурс для учнівської молоді «Краща бізнес-ідея». Але цього року через карантин проведення другого етапу конкурсу, який передбачає захист робіт учасників, опинилося під загрозою. Тому за ініціативи та технічної підтримки виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області конкурс було проведено on line в режимі відеоконференції.

22 квітня 2020 року вперше у Горішніх Плавнях за форматом групового зв’язку в Zoom відбувся заключний етап міського конкурсу для молоді «Краща бізнес-ідея».

Цей захід відбувся завдяки впровадженню проєкту «Популяризація підприємництва та розширення можливостей системи підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу», що реалізується в Горішніх Плавнях за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС). Проєкт ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

До участі у фінальному етапі  конкурсу «Краща бізнес-ідея» були запрошені конкурсанти, які подали свої роботи на заочний етап та доопрацьовували їх з консультантами: підприємцями, вчителями економіки шкіл міста, представниками департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, Фонду підтримки підприємництва.

Учасники фінального етапу конкурсу «Краща бізнес-ідея»:

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Данюк Раїса «Психологічний салон «1000 шляхів» (учитель Возняк В.Є.);

СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка, Сьомік Данило «Клінінгова компанія «Еко клінінг» (учитель Щербаченко І.В.;)

СЗОШ І-ІІІ ступенів №4, Родіоненко Дар’я «Кейтерінг – кав’ярня «Snitcase» (учитель Шевченко Н.П.);

СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської (учитель Богданова-Портяна М.В.) – Ковальова Анастасія «Ферма в контейнері»; Ковтун Анна «Школа брендінгу «Creative Legend»; Дейна Ігор «Атракціон «Вище хмар»; Дідик Поліна «Готуємо і смакуємо», Іванова Олександра «Створення електронного торгівельного майданчика»;

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, Єрмолова Анастасія «Вендінг» (учитель Ткаченко Т.Д. );

ДмЗОШ І-ІІІ ступенів, Кійко Денис «Служба побутових послуг. Майстерня із заточування побутового інструменту»(учитель Носко В.В.), Савостьянова Олена «Служба побутових послуг. Чистка килимів з виїздом на місце» (учитель Носко В.В.), Салівон Матвій «Захист від графіті вініловою плівкою» (учитель Широкий О.Ф.).

Захист робіт пройшов успішно. Усі роботи відповідали вимогам положення про конкурс. Місця розподілилися наступним чином: І – Ковальова Анастасія, ІІ – Родіоненко Дар’я, ІІІ – Дейна Ігор.

Нагородження переможців цінними подарунками від міського голови Дмитра Бикова та грошовими призами від підприємців т відбудеться після закінчення карантину. Проєкт на цьому не закінчується, він має багато інших заходів. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у реалізації проєкту з підтримки та розвитку підприємництва.